We speak English.
Startujeme nový web LAKLAND.cz

Startujeme nový web LAKLAND.cz

Od 1. 1. 2022 spouštíme nový web LAKLAND.cz. V této online prezentaci chceme v první řadě představit nástroje americké značky LAKLAND, které máme aktuálně skladem v našem pardubickém showroomu. Snažíme se o každém nástroji podat co nejvíce informací vč. hmotnosti a dalších detailů, ale dokonalou představu si o nich uděláte až při osobní návštěvě, na kterou vás srdečně zveme. Pro vyzkoušení jsou vám k dispozici naše dva aparáty, jmenovitě Aguilar AG700 + box Aguilar SL410 a Hocke BT70 (celolampa) + 2x box Hocke N112, nebo si můžete dovézt vlastní aparát a my vám jej rádi zapojíme.

Na webu najdete samozřejmě i další příslušenství jako jsou struny a snímače. Pro věrné fanoušky značky LAKLAND se chystáme se dovézt i nějaký merch.

Dále budeme přinášet novinky a informace ze světa značky LAKLAND, která je na trhu již od roku 1994.

V neposlední řadě můžete využít kontaktního formuláře, ať již z důvodu konzultace při pořízení nového nástroje, nebo v případě potřeby náhradních dílů či pomoci s vaším nástrojem značky LAKLAND. Kontaktní formulář je vám samozřejmě k dispozici i pro zanechání zpětné vazby či zaslání různých podnětů a návrhů na zlepšení.